HAKKIMIZDA
1Eseniş Ticaret

1980 yılında İlbeyi COŞAR tarafından kurulan Esen iş Ticaret; tadilat, tamirat, dekorasyon, inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ağırlıklı olarak iç dekorasyon boya, badana işleri yapan Eseniş Ticaret zaman içerisinde de inşaat alanına girmiştir...

Çelik Ticaret

1977 yılında Nusret ÇELİK tarafından kolektif şirket olarak kurulan Çelik Ticaret İnşaat; tadilat, tamirat, dekorasyon sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.1982 senesi itibarı ile Çelik inşaat Ltd.Şti. Olarak kurumsal yapısını değiştirmiş olup sadece inşaat sektöründe yapsat yapmaya başlamıştır.

Esen İş İnşaat Dek. Nal. San Ve Tic. Ltd.Şti.

2006 senesinde Esen iş ve Çelik Ticaret firmaları deneyim ve sektörde kazandıkları tecrübeyle Esen iş İnşaat Ltd.Şti. Firmasında birleşerek ticaret hayatlarına devam etme kararı almışlardır. Esen iş İnşaat Ltd.Şti yılların tecrübesinide kullanarak inşaat ve dekorasyon sektöründe hızlı adımlarla büyümeye başlamışlardır.

Eseniş İnşaat Taahhüt San Ve Tic. Ltd.Şti.

İsmi aynı içeriği farklı olan Eseniş İnşaat Taahhüt San Ve Tic. Ltd.Şti.  inşaat sektöründe büyümek adına gerek taşeron, gerekse bireysel olarak yapmış ve yapmakta olduğumuz tadilat, tamirat, tasarım ve dekorasyon faaliyetleri ile inşaat işlerini birbirinden ayırmak amacıyla 2011 yılında faailyete girmiştir.

Saygılarımızla
Eseniş İnşaat Ltd. Şti.